כורסאות עור

הסלון שלנו הוא חדר שבו אנחנו מבקשים להתפנק ולהעביר את רגעי הפנאי בנעימים ככל האפשר, לכן הסלון שלנו מתבקש להיות מרוהט בהתאם ולהכיל את כל הפריטים הכי נעימים והכי נוחים כמו ספה נעימה, שולחן מרווח, שטיח מפנק וכורסא שעליה מתרווחים כשרוצים לקרוא עיתון, לצפות בחדשות או במשחק וכו'.

הרבה אנשים מחזיקים באמצע חלל הסלון כורסא נוחה. חלק מהכורסאות הן כורסאות מבד וחלקן מעור. ברכישה של כורסת עור נצפה לקבל את המוצר העמיד ביותר שיחזיק לאורך שנים רבות. חשוב לזכור שמדובר בכורסא לא זולה שכן העור הוא חומר גלם לא זול.

סלון עם כורסאות

בעבר הסלון שלנו הכיל מערכת ישיבה של שלושה חלקים, היום הכורסאות הפכו לטרנד ובתים רבים מניחים בסלון שלהם כורסאות וספה בגוונים תואמים. הכורסא היא תמיד נוחה עד כדי כך שלפעמים רבים עליה, מי יישב עליה קודם. היום כורסאות עור וגם כורסאות הבד זוכים לשלל של עיצובים והם נפוצים מאוד בחנויות הריהוט. השאלה הנשאלת מה יתרונותיהן של כורסאות העור ולמה העלות שלהן גבוהה ביחס לכורסאות אחרות?

כורסת עור יוקרתית

כורסא שהיא מעור נחשבת תמיד ליותר יוקרתית, העור הוא חומר יקר כיוון שהוא חזק ועמיד הרבה יותר מכל בד אחר. כורסא כזו יכולה להיות עמידה למשך שנים רבות. יתרון משמעותי נוסף לכורסאות העור הוא שאין הן סופחות זיעה ולכלוכים אליהן ולכן מאוד קל לנקות אותן, ותמיד נשארות כמו חדשות, לעומת הכורסאות האחרות שהחומר שלהן מתבלה וגם הבד שלהם נעשה מרוט ומלוכלך ודורש כיבוס ותכשירים רבים על מנת לנקות את הבד.

נוחות ישיבה

כשאנחנו רוכשים את הכיסאות לסלון שלנו או הכורסאות או הספות חשוב לנו בעיקר הנוחות אחר כך המראה. הנוחות של כורסת העור היא זו שתכריע בלקנות אותה או לא. כורסאות עור הן מאוד נוחות אך דבר אחד שחשוב לזכור שבימים חמים אלמלא מיזוג האוויר, ניתן להזיע עליהן כיוון שאין הן נושמות כשם שכורסאות הבד סופגות זיעה. לכן כדאי להפעיל מיזוג או להניח עליהן בד או סדין.

הנראות של כורסאות עור

כורסאות עור ידועות ברושם היוקרתי שה מפיצות לכל עבר, יש להן ברק וניצוץ שמבדיל אותן מכל פריט אחר בסלון הן יכולות להגיע במבחר של גוונים והן תמיד שובות את העין. כמו כן הן יכולות להתאים למגוון של מערכות ישיבה. הן יראו טוב תמיד, בכל חלל של סלון ותמיד ישדרגו אותו.

קרא עוד: פינות ישיבה מעוצבות | כסאות נדנדה

By | 2018-07-12T08:45:46+00:00 אפריל 8th, 2018|חדשות ומאמרים|סגור לתגובות על כורסאות עור