ספה איכותית ומעוצבת

כול שיפוץ וריהוט של הבית שלנו מכריח אותנו לבצע תכנון קפדני בכל מה שקשור לעיצוב החלל של הבית לטווח ארוך. כל ריהוט שנרכוש יהיה במטרה להישאר אתנו לאורך זמן ולכן נהייה מעוניינים להשקיע את מיטב כספנו בריהוט איכותי. כך גם ננהג בחלל הסלון שלנו, השטיח, מסך הפלאזמה, הכורסא, שולחן האוכל ומערכת הישיבה בפרט יהיו עשויים כולם מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר שנוכל להרשות לעצמינו.

היום, בחירה של ספות לחלל הסלון זו לא משימה פשוטה כלל. החנויות והרשתות וכל אולמות התצוגה מעניקים מגוון רחב ומבלבל של פינות ומערכות ישיבה. השוק  מוצף היום בשפע של סגנונות ועיצובים ולנו נותר רק להחליט. אך כאן מתחילה הבעיה, במה מחליטים? ומאיפה מתחילים?

ספה איכותית ומעוצבת

על מנת שהבחירה שלכם תהייה בחירה יעילה ואיכותית ותחזיק לאורך שנים רצוי לחשוב על ספות מעור. ספות מעור נחשבות לספות איכותיות ביותר, העור הוא ריפוד עמיד שמחזיק לאורך שנים. כמו כן, קל לנקות אותו והתחזוקה שלו יחסית פשוטה  להבדיל מכול ריפוד ספות אחר שתבחרו. יש לספות עור יתרונות רבים ואותם נמנה לפניכם.

  • עמידותספות עור מעוצבות להבדיל מכול ספות עם ריפוד אחר, נחשבות לספות עמידות מאוד. העור הוא ריפוד חזק ולא מתבלה עם השנים.
  • תחזוקה פשוטה – ספות עור לא דורשות תחזוקה מיוחדת. אחת לכמה זמן ניתן לנקות אותן בתכשיר מיוחד שמקנה להם שמירה האלסטיות ועל הברק של העור.
  • עמיד בפני כתמים – להבדיל מבדים אחרים שעושים לקבל כתמים ולדהות, ספת עור עמידה בפני כתמים והיא יכולה לשמוע על הברק לה לאורך שנים רבות.
  • עור אינו סופג – עור הוא ריפוד שלא סופג במידה ויש לכם לילדים קטנים בבית ונשפך חלב, שוקו או כל דבר אחר על הספה. העור אינו סופג וניתן לנקות בקלות בלי להתרגש ולהחליף ספה. מה שיכול לקרות למשל בספות מבד.
  • נראות ויוקרה – לספות עור מלבד כל היעילות והפרקטיות שהן מהוות הן מאוד יפות ומרשימות. כל אחד שיגיע לביתכם יתרשם מספות העור, הן מעניקות תחושה של יוקר ואיכות בכל החלל.

נסכם בכך שספות עור הן לחלוטין בחירה מוצלחת לחלל הסלון, ספות העור עמידות בסלון לשנים רבות, יש גם סוגי עור, עור רך יותר ועור גס. מומלץ אם כן לבחור עבור ספות עור את העור הרך שמעניק רכות ועדיין שומר על רושם יוקרתי ומרשים.

קרא עוד: ספת עור

By | 2018-07-12T08:46:17+00:00 יוני 24th, 2018|חדשות ומאמרים|סגור לתגובות על ספה איכותית ומעוצבת