ספה מעוצבת עושה את כל ההבדל

כל אחד שמתחיל לשפץ את הבית שלו או עובר לבית חדש, יחפוץ לרכוש ריהוט עכשווי ושיקי עם הרבה סגנון וסטייל. היום יש חשיבות גדולה לנראות של החלל, ידוע כי חלל יפה ומעוצב משפיע על המצב הרוח ויכול להפיח אווירה נעימה, אז וודאי שנרצה כזה חלל בסביבת המגורים שלנו, לכן ספות מעוצבות בסלון שלכם היא בחירה מאוד חכמה להתחיל אתה.

ספה מעוצבת יכולה להתמקם לה בגאווה למעשה בכל חלל, גם בחדרי השינה וגם בפינת האורחים. ספה שהיא מעוצבת מגיעה במגוון של דוגמאות, היא יכולה להגיע במנעד של דגמים וטקסטורות ומעבר לזה, בגוונים וגדלים. השאלה היא איזו ספה תתאים לחלל שבו תרצו להניח אותה, יחד עם ההנחה שהיא הולכת להכתיב את הסגנון העיצובי.

נקודת אור עיצובית בחלל

תחשבו חלל ריק מכל רהיט יש בו רק קירות וחלון שמשקיף החוצה, ברגע שנכניס לחלל הריק הזה ספה שהיא מעוצבת המראה של החלל ישודרג ברגע. ספה היא רהיט דומיננטי והיא לוקחת פוקוס בכל חלל שתציבו אותה, לכן אם כבר היא קיימת מדוע שלא תהייה מעוצבת למשעי וייחודית, היא תכתיב את העיצוב בחדר השינה שלכם, היא תכתיב את העיצוב בסלון ובפינת האורחים ולא תצטרכו להכניס הרבה מלבד פריט או שניים על מנת להתאים את החלל בסגנון העיצובי של הספה.

ספה מעוצבת לצד פריטים נוספים

ספה תוכל להיות בחלל הסלון לצד שולחן קפה, ולצד כורסא עיצובית מתאימה בגוונים או בחומרי הגלם לספה המעוצבת. כך תספקו לחלל עיצוב אקלקטי מעניין ומקורי. בחדר השינה תוכלו לשים אותה לצד השידה או הארון, תלוי בשטח הקיים, ולהתאים אותה לווילונות או לשידה ועוד. בפינת האורחים היא יכולה לשמש כספה לישיבה וגם למיטה. בנוסף  יש ספות היום שנפתחות והופכות למיטה זוגית.

סגנונות שונים

כשאומרים ספה מעוצבת מתכוונים לבחירה מראש לסגנון מסוים, ספה שהיא לא פס ייצור של חברת ריהוט ויש לה ייחודיות ומקוריות הן  בחומרי הגלם והן בעיצוב. יש ספות מודרניות ויש ספות קלאסיות, יש ספות וינטאז' ויש ספות מודולריות ועוד. כל ספה שתשקיעו בה מלאכת מחשבת היא תצא לכל הדעות, ייחודית ומעוצבת.

בדים וטקסטורות

מה שלמעשה יפיח בספה את העיצוב והייחודי יהיו הבדים בעיקר. הגוונים של כל הבד או מגוון הבדים וסוגי הבד. יש בדים מקטיפה ובדים מפשתן, בד זמש, בדי כותנה ושילובים של בדים, בד מעור ועוד. הריפוד הוא חלק נכבד מהעיצוב וגם הטקסטורות שיהיו על הבד ככל שהם יהיו מיוחדות יותר ומעניינות כך גם הספה תהיה מעוצבת במיוחד.

קרא עוד: מערכות ישיבה מבד | רהיטי יוקרה

By | 2018-07-12T08:47:36+00:00 יולי 1st, 2018|חדשות ומאמרים|סגור לתגובות על ספה מעוצבת עושה את כל ההבדל