ספות עור מעוצבות

מערכות הישיבה בסלון קובעות במידה משמעותית  את עיצוב החדר המרכזי ביותר בבית ואת נוחות החיים בו. בסלון אנו צופים בטלוויזיה, מארחים משפחה וחברים, משחקים, נחים ומה לא? ספות עור מעוצבות הן הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכם בסלון, שכן הן כוללות שילוב של איכות ונוחות בו זמנית. זהו הפתרון המושלם להעביר בו מספר שעות בניחותא כל עוד בוחרים בספות עור שבאמת עונות על כל הציפיות

כיצד נקבעת האיכות בספות עור?

משחר ההיסטוריה והתרבות האנושית ידע האדם להשתמש בעור הבהמה לטובתו והדבר מתבטא היטב גם בכל הקשור לתחום הספות הביתיות. בכל מה שקשור לפינות ומערכות ישיבה, העור תמיד נמצא ברמה אחת מעל כל סוגי הריפודים האחרים. ספות עור מעוצבות איכותיות יגיעו עם ריפודי עור איכותיים (הדגמים האיטלקיים הם אופציה האידאלית ללא ספק) לא רק במושב אלא גם במשענות ובחלקים הנמוכים יותר הקרובים לרגליים. העור יהיה צבוע בצורה איכותית ביותר, יכלול שכבת הגנה ויקרין יוקרתיות וייחודיות לכל עבר. ניתן למצוא ספות עור מעוצבות במגוון רחב של דגמים כגון ספות בעלות מראה וינטאג', ספות 2+3, ספות פינתיות, שזלונג ועוד. כולן עשויות לכלול גם שילוב של הדומים מעור. הספות מגיעות בגדלים שונים, בקווים סימטריים ישרים או מעוגלים, במספר רב של צבעים וגוונים לבחירה כך שהשמיים הם הגבול מבחינתכם.

ספות עור מעוצבות – לא מוותרים על הנוחות

ככל שיהיו מפוארות ויוקרתיות, ספות עור מעוצבות תחטאנה את מטרתן במידה והן לא תהיינה נוחות דיו ולאורך זמן. לכן, יש לבחור בחנות רהיטים בעלת מוניטין אשר מייבאת את מוצריה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ספות עור מעוצבות, ובמיוחד אלה האיטלקיות, מתוכננות בצורה ארגונומית מושלמת כך שכאבי גב וישבן לא יורגשו על גבן שנים רבות. בקיץ הן נעימות למגע ובחורף הן מתחממות מהר מאוד במגע עם הגוף. לא מזיעים עליהן והן אינן רגישות לכתמים. ניתן לבחור את מידת הרכות או קשיות הריפודים, זווית ההטיה של משענת הגב, חלק מהספות יגיעו עם ריקליינרים וחלקן עם תוספות מיוחדות כגון מתקנים לכוסות, עיתונים ועוד.

ספות עור מעוצבות איכותיות נשארות כחדשות שנים רבות (יותר מ- 10 שנים) כך שאין ספק כי מדובר באחת הרכישות הטובות יותר שתבצעו לאחרונה, לטובת עיצוב הבית ונוחות הישיבה בו..

קרא עוד: מערכות ישיבה יוקרתיות | רהיטי יוקרה

2018-07-22T15:28:52+00:00