חדרי שינה קלאסיים

חדרי שינה הם חדרים שתמיד יהיה נעים להיכנס אליהם, הם יכילו את כל מה שחדר שינה מבקש וישרו תחושה נעימה ורגועה. כמו כן, חדרי שינה קלאסיים לא פונים רק לאנשים שהם מבוגרים, הם בהחלט יכולים להתאים לאוכלוסייה צעירה ומגוונת.  

חדרי שינה קלאסיים יכולים להתאים לכל מי שחפצה נפשו בחדר חמים שהוא נעים ומכיל חום ומשפחתיות. הרבה אנשים נוטים לחשוב שחדרי השינה הקלאסיים הם עמוסים וצפופים, אך זו מחשבה מוטעית שכן ניתן לבחור בחדר שינה קלאסי שהוא קליל מרווח ויש בו מצעים פרחוניים וריהוט קליל וצעיר.

מה ניתן לעשות על מנת לקבל חדר שינה בעל מראה קלאסי?

על מנת לקבל מראה קלאסי בחלל חדר השינה יש צורך לבחור בצורה קפדנית את הפריטים ואת שאר הריהוט שיכיל את החדר. חדר קלאסי הוא חדר שיש בו מן הפרקטיות, ורובו בנוי מחומר הגלם עץ, הריהוט מעוגל ולא חד ולינארי, המיטה והמזרון יעניקו גובה רב, וגם הגוונים יהיו חמים ונעימים. כמו כן בחדר קלאסי נהוג לתלות וילון שיווסת את האור. גם שתי שידות לצד המיטה הן פריטים שמקובלים בחדר קלאסי וגם שטיחים הם פריט שמתקבל בברכה בכל חדר קלאסי, כמו כן, מתלה לבגדים וכריות פזורות על המיטה.

קלאסי ורומנטי גם יחד

בחדר שינה קלאסי עיצוב הקירות וגם בחירה של גופי תאורה יהיו חשובים לא פחות מהמיטה על מנת לקבל את המראה המבוקש. גופי התאורה יהיו חמים, נעימים וממוקדים. במידה ויש גוף תאורה לצד המיטה למטרת קריאה, רצוי שהאור יהיה נעים ורך וגם התאורה הכללית של החדר תהיה תאורה שהיא מתפזרת ברכות בחדר השינה, והגוון שלה יהיה אור צהוב, שהוא אור רומנטי ועדין.

חשוב לא להעמיס על הקירות בחדר השינה הקלאסי על מנת לא ליצור רעש בעיניים. בנוסף, נהוג לתלות תמונה שמעניקה זיכרון נעים ומתוק ומאפשרת התכנסות נעימה לתוך שינה מתוקה. גם תמונה של בני הזוג מקובלת, מטיול או חתונה והוואי משותף. גם תמונות שניצבות על השידה יכולות להתאים, מלבד זה חשוב שלא יהיה עומס על הקיר.

הכי חשוב בכל סגנון של חדר שינה יוקרתי בפרט הוא ההתאמה של כל הריהוט לגודל החלל, שתהייה פרופורציה ושיהיה מרווח נעים להתהלך בחדר. זכרו שחדר השינה הוא החדר שבו אנחנו מתמלאים לקראת יום חדש ומטעינים מצברים,  לכן כל מה שמעניק לנו שינה מתוקה ורגועה מתקבל בברכה.

קרא עוד: קטלוג רהיטים | אקססוריז לבית

By | 2018-08-15T12:50:56+00:00 אוגוסט 15th, 2018|חדשות ומאמרים|0 Comments