פינות אוכל 2018-03-25T07:59:04+00:00

פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל. אולי הן נשמעות כמו פינות אוכל קטנות שבדרך כלל יושבים לאכול כדי לא לפזר את כל הפירורים בבית… אולם לפינות אוכל תפקיד מרכזי וגדול יותר: פינות אוכל מרכזות את כל דיירי בית והאורחים סביב שולחן אחד על מנת ליהנות מארוחות משפחתיות! כאן באתר שון ריהוטים תוכלו לבחור פינות אוכל מעוצבות – וליהנות מכל רגע ומכל ביס. 03-6826797 | 054-5964714

צור קשר

פינות אוכל הן חלק בלתי נפרד מכל סגנון חלל עיצובי שקיים בבית. פינת האוכל היא החלל שבו כל המשפחה מתאספת יחד. בפינת האוכל מארחים את האורחים והמשפחה המורחבת, שם מעבירים חוויות, נוטעים זיכרונות ונהנים יחד מחוויה קולינרית.

לכן מאוד חשוב שהפינה תהיה נוחה, נעימה, עם אווירה אינטימית וקסומה, שתזמין את כל יושביה ותעטוף אותם בחום וביטחון. שתהיה ממוקמת נכון בחלל, תאפשר נגישות נוחה עד אליה ושתהיה מעוצבת בהתאם לעיצוב של הבית. פינות אוכל הן אלמנט שמאוד מלכד את המשפחה.

פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל הן הדבר הראשון שאנחנו רואים כשנכנסים לפנים הבית, הן הלחצת יד הראשונה, יש להם מקום דומיננטי בחלל הסלון והן לרוב נמצאות בסמוך לדלת הכניסה. לכן בימינו עיצוב של פינות אוכל הוא חשוב במיוחד כשעולם העיצוב נוסק כל הזמן קדימה. כמו כן, פינת אוכל היא אחד הדברים הראשונים שמותירים רושם ראשוני על כל מי שנכנס לביתנו.

במידה וחשבתם להחליף או אולי לחדש את פינת האוכל שלכם כדאי לחשוב על פינת אוכל שהיא תהיה מעוצבת בכל סגנון שתבחרו, מודרני, כפרית, וינטג' או כל סגנון אחר שיחזיק לאורך זמן, שפינת האוכל תכיל בקלות כל דייר בבית ותוכל להיפתח בנוחות כשאורחים מצטרפים ושתתאים לקו העיצובי בבית.

פינות אוכל יוקרתיות

בעולם שבו אנו רוצים להשאיר את חותמנו בכל מה שקשור לעיצוב הבית שלנו, כדאי לנו לבחור את הריהוט הנכון שישרת אותנו נאמנה אבל גם יגרום למחמאות רבות וקולות התפעלות לכל מי שחודר לבית שלנו. פינות אוכל שהן יוקרתיות יכולות בהחלט לסייע לנו ליצור את הרושם הזה. בעיקר פינות אוכל מיוחדות שהן לא רק מיועדות לשם הסעדה אלא מטרתן העיקרית להסב הנאה חברתית וייחודית עם הסועדים סביבה.

לכן על מנת שנצליח לשדר גם יוקרה וגם אופנה ועדכנות, צריך למצוא להם את המקום הכי בולט בבית. כמו כן, לבחור פינת אוכל מחומרי הגלם האיכותיים שמסיבים ומשדרים בעיקר יוקרה ואיכות, לעצב אותם בעזרת מנורה יוקרתית שתלויה מעל השולחן, בווילון מיוחד ומרשים, בכיסאות מרופדים ומרשימים, ניתן להניח שידה איכותית שתכיל בתוכה מפות כלי הגשה מיוחדים וכלים נוספים.

למקם את פינת האוכל נכון בחלל

על מנת שפינת האוכל תהיה מעוצבת נכון בחלל, יש להתאים אותה למרחב שבה היא תמוקם. ככל שפינת האוכל תראה יפה, אם היא לא תהיה ממוקמת במקום אסטרטגי ונכון, היא עלולה להיבלע בחלל או להראות גסה או קטנה או להעמיס על החלל כולו. לכן לא פחות מהעיצוב של פינת האוכל, חשוב גם המיקום שבו תמצאו להניח את פינת האוכל שלכם, וכדאי שהמיקום יתאים מבחינת הפרופורציות ומבחינת הנגישות אליה והנראות הכללית של החלל שלכם.