שידות מעוצבות 2018-03-25T08:40:29+00:00

שידות מעוצבות

שידות מעוצבות אלו בעצם רהיטים שנועדו להשלמת מראה הרהיטים הקיים בחדר. לשידות המעוצבות שימוש כפול- אספקת מקום אחסון נוסף ואם כרהיט עיצובי משלים. יש מגוון רחב מאוד של שידות, משידות החתלה ועד שידות איפור, כאשר כל שידה נבחרת בהתאם לעיצוב הקיים בחדר. אם אתם מחפשים מקום אחסון נוסף בחדר, אבל במקביל אתם לא מעוניינים לרכוש ארון גדול יותר, או אם משהו בחדר נראה לכם חסר מבחינת העיצוב – הוספה של שידות מעוצבות תפתור את הבעיה. 054-5964714 | 03-6826797  

צור קשר

כשנהיה מעוניינים לעצב את חדר השינה שלנו או את חדר הילדים מספיק יהיה להחליף שידות מיטה או שידת משחקים על מנת לרענן וליפות את העיצוב של החלל כולו. אפשר לעשות שינויים בגוונים או בסגנון, לרכוש שידה עם צבע או מגרות מיוחדות, עם ידיות מעוצבות, טקסטורות, חריטה ועיטור כל מה שיכול לספק את השידה ולשדרג אותה.

שידות מעוצבות יכולות להעביר אופי וסגנון ולהכתיב את הטון העיצובי בחללים רבים. שידות מיטה  צריכות להיות ביחס כלשהו למיטה, אך הן בפירוש יכולות להיות מעט יותר נמוכות או גבוהות כל זמן שיש אליהן גישה נוחה. שידות מעוצבות יכולות לשבת לצד מיטה פשוטה ולשדרג את המראה שלה ולהפוך את החלל לרומנטי, מודרני קלאסי או וינטג' באמצעות המראה שרק הן מספקות.

שידות הן אביזר משלים

שידה היא למעשה כלי אחסון ולכן יש בה שימוש רב. היא גם מאפשרת להניח עליה כוס מים, ספר ומנורה. בחדר הילדים ניתן יהיה להניח עליה משחקים, בובות וספרים. שידה היא בעלת נפח ולכן היא דומיננטית ובעלת נוכחות והיא יכולה להוות כאביזר משלים או רהיט בפני עצמו.

שידות ממגוון של חומרים

את החומר ממנו עשויות שידות מומלץ לבחור בתשומת לב, שידות שהן מעץ מלא, ישמשו כל אחד לאורך שנים כיוון שהעץ המלא הוא חומר עמיד מאוד. יהיה אפשר לעשות בהן שימוש ממוחזר, אם בהתחלה שימושה היה כשידת החתלה לאחר כמה שנים היא תאפשר לאחסון של ניירת או אלבומים או כל דבר אחר. רהיטים מעץ מלא ניתן לשפץ ולשדרג אחרי כמה שנים, כל עוד העץ איכותי ויכול לבלוט בערך וביופי שלו.

שידות למגוון של שימושים

היום שידה יכולה להוות שימוש רב. שידה מתאימה לחדר של תינוק על מנת להשכיב אותו עליו להלביש ולנקות לאחר מקלחת נעימה. שידה יכולה לשמש למנח של ספר ואכלוס של דברים לצד המיטה בחדר השינה. היא יכולה לאכלס פריטים אינטימיים כמו תכשיטים ולשמש כאזור איפור לכל אישה. אפשר לראות שידות רבות שמקומן קרוב לדלת הכניסה, שם ניתן לאכלס את המפתחות ואת החשבונות ועוד מיני דברים, לכן חשוב שהשידה שהיא ממוקמת ממש בפתח הבית תהיה מעוצבת והמרהיבה היא תעניק את הטון העיצובי לחלל כיוון שהיא הדבר הראשון שנפגשים בו ברגע שנכנסים לתוך חלל הבית.

יש לשידות פונקציות רבות כל עוד הם מאכלסות, יציבות ובעלות משטח נוח להציב עליהן פריטים דקורטיביים. העיצוב שלהן יכול להגיע במגוון של סגנונות כמו שידה כפרית או שידה שהיא וינטג' שיבוא לידי ביטוי בצבע, בטקסטורה או בגימור שלה ועוד.